Ana sayfa

Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
Zhengzhou Zhuofeng Aluminium Co, Ltd (kısaca ZFALU), 2006 yılında kuruldu, Henan eyaletinin ünlü Alüminyum başkenti Huiguo Town'da bulunuyor, profesyonel bir üretici ve alüminyumun araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servis işlerini yürütüyor. folyo, alüminyum levha, alüminyum rulo ve alüminyum daire. Ayrıca, inşaat ve gemiler için alüminyum levha, alüminyum ayna levha ve otomotiv alüminyum alaşımlı levha satıyoruz.

Zengin deneyime sahibiz ve sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetleri için çalışıyoruz. Sorunuz ciddiye alınacak ve zamanında cevaplandırılacaktır. Sizlerin memnuniyeti hedefimizi takip etmektir.

Son yıllarda firmamız, sıcak haddehaneler, soğuk haddehaneler, folyo haddehaneler, tavlama makineleri, dilme makineleri, tansiyon doğrultma makineleri vb.

Ek olarak, ISO 9001, SGS, BV gibi bazı onaylı sertifikalar da aldık. Çabalarımızdan sonra ürünlerimiz yurt dışına ihraç ediliyor. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Okyanusya, Orta Doğu, Doğu Asya, Batı Avrupa, vb ana pazarları kapsar. OEM ve ODM siparişleri bizim için kabul edilebilir. Bizimle iletişime geçmekten ve ihtiyaçlarınızı Müşteri Hizmetleri Merkezimizle konuşmaya hoş geldiniz.

"KALİTE YÜKSEKDİR, REPUTATION İLK GELİR" hedefimizdir.

ZFALU her zaman sizi bekliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Zhengzhou Zhuofeng Alüminyum Co, Ltd 2006 şimdiye kadar biz daha fazla üretim hattı indükledi ve üretim yelpazemizi genişletti.

Çin hisse sistemi reformu.

Zhengzhou Zhuofeng Industrial Co, Ltd 1989-2006, Alüminyum Levha ve Rulo ile uğraşmaktadır.

Çin Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili Çin Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili Çin Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili Çin Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili Çin Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : zfalu

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 300,000-1,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!